Modele samochodów ciężarowych rc

Producent Tamiya 23670-modèle zdalnie sterowanej Haulin w skali 1:14 Scania R620 6×4 Highline full option rouge fini RTR. NOWOŚĆ 2019! Kamery sterowana ruchem głowy Kierowcy! Teraz Kierowca widzi Wszystko-Możesz spojrzeć przez boczne szyby, par uniknąć zderzenia Czy precyzyjnie skręcić ciągnikiem z naczepą. Dodatkowo modèle wzbogacony został o caterging LED i Aktywne kierunkowskazy. Zobacz film!. Świat największych maszyn wkracza do skali «mini». Samochody ciężarowe, przepięknie wykonane przez Japonska markę Tamiya, à Zabawa dla każdego. Możesz stanąć do wyścigu lub spróbować zaparkować ciągnik z naczepą w specjalnym garażu. Możliwość oklejenia kabiny ciągnika, naczepy dołączenia. Reklamy na bandach Toru, windery, Billboard…. . Producent Tamiya 56359-modèle zdalnie sterowanej Haulin Mercedes-Benz arocs 3363 6×4 Classic Space Light Gun Metal. Mamy też Coś dla Miłośników jazdy Precyzyjnej po Placu-Specjalny Tor z przeszkodami, qui Trzeba bezbłędnie pokonać za sterami ciężarówki.

Na specjalne życzenie udostępniamy système podglądu Na Żywo w specjalnych goglach, które Kierowca zakłada na głowę. Widzi sur obraz z kamery zamontowanej na ciągniku. Veuk w do en ligne może być również wyświetlany na monitorze LCD dla publiczności..