Modele de exterioare case

Royal parement este un produs obtinut prin gorodskaya corespunzatoare celor mai ridicate noile internationale. Suprafata accentuat striata a lambriului asigura nu numai un aspect deosebit, Dar Si pastrarea aspectului curat in timp. Casa este spalata Practic de ploaie. Culoarea este stabila in timp datorita pigmentilor anti-UV DIN compozitia stratului Superior (laminat) Al lambriurilor PVC. Durabilitate – cea mai mare garantie DIN industrie – 50 Ani vinyle-parement sont o remarcabila rezistenta la viteze ALE Vântului de peste 120km/h compozitia materialului confera rezistenta la temperaturi Extreme (-35 GRD, + 80grd) la actienradiatiilor UV si la numerosi factori Chimici si biologique Care Ataca fatadele, parement-UL pastrandu-si aspectul Mereu Nou peste timp. De aceea Garantia oferita de producatori acestei fatade este cea mai mare DIN domeniul constructiilor – PE viata – «garantie de durée de vie» (adica 50 de ani). Intrétinere-fara effort, fara cheltuieli. Fatada PVC nu se revopseste. Niciodata.

Se poate Spala, daca doriti, chiar cu furtunul de Gradina, pentru a indeparta Praful. Nu sunt necesare Alte cheltuieli sau Platile unor Altor manopere ca in cazul tencuielilor clasice. Peste ani, fatada ventilata a casei va fi la fel de Frumoasa si de eficienta TERMIC ca la inceput. Eliminati astfel inconvenientul cu manopera si efortul cu Aplicarea unei Noi tencuieli sau Vopsea de extérieur. Arhitectura Moderna a casei este accentuata cu ajutorul materialelor si culorilor primul aspect de care trebuie sa Tii CONT cand Alegi un anumit modèle si o anumita cromatica pentru fatada este Arhitectura casei. Este important si ca EA sa fie in acord cu aspectul General al strazii. Cu siguranta nu iti doresti ca locuinta ta sa faca Nota discordanta sau sa IASA DIN evidenta intr-un mod tipator si neplacut. Asadar, fatada trebuie, in primul rand, sa respecte Arhitectura casei si a strazii pe care se afla. Primul modèle are un AER Modern, Dar si mai multe Elemente traditionale, ce II DAU o imagine armonioasa.

In lateral este o copertina pentru Masina, iar in série o Terasa acoperita foarte Mare si primitoare, chiar ca o sufragerie exterioara. Suprafata Utila a casei este de 152 MP, iar pretul constructiei, de 76,165 de euro. Granitul este un Alt Material naturel deosebit de rezistent, cu un aspect deosebit si care este foarte potrivit pentru fatadele caselor. Imaginile de mai jos sunt dovada vie a acestui fapt: ultimul Model ales are o Arhitectura traditionala, eleganta, Cu ferestre mari, impartite in ochiuri, acoperis in Patru APE decorat cu o mica lucarna in FATA si o Terasa cu semineu in Spate.