Modele ford facute la craiova

Bordului Arata mult mai bine la generatia Veche. Ma Bucur ca Ford a gasit o Linie de design série decenta si placuta. Cand IMI cautam Masina la inceputul anului am taiat Kuga de PE Lista DIN Start, dupa ce am vazut bordul Ala Oribil, Care zici ca sont un moniteur CRT ingropat in El. Arata ceva mai bine la exteriora fata de vechiul Model INSA tot sentimentul de comoda suprainaltata PE roti ITI Da… Intériul DA, comme, oricum aici Ford une stat Mereu mai bine. La clasa asta nu cred sa existe ceva care sa-TI Placa tout autour, Dar nici Bani de SUV nu Dai Ford confirmă astăzi o investiţie suplimentară de 200 de milioane de euro şi adăugarea unui numar de 1500 de LocURI de Muncă consacrer producţiei unui al doilea véhicules la Fabrica sa DIN Craiova. Ford EcoSport este modelul produs în acest moment la Craiova, însă producătorul American anunţă că PE Poarta fabricii de la Noi va ieşi în curând un nou modèle. D-Asta tot zic ca VW e DIN ce en ce mai mult in FATA Ford/Opel, PARCA T-Roc e mai Fain la toate capitolele. Potrivit Ford Romania, Investitia in ADAPTAREA productiei viitorului Ford EcoSport ajunge pana la 200 de milioane de euro. Trei zone-cheie ALE Uzinei de Asamblare a Vehiculelor DIN Craiova au fost semnificativ imbunatatite, iar 220 de Roboti Noi vor Creste eficienta si calitatea in sectiile de Vopsitorie, montaj General si caroserie. Dans le moment le plus acest, Ford EcoSport este produs si exportation DIN India. În prezent 90% DIN producţia de la Craiova pleacă la Export PE TREN, iar 10% reprezintă livrările PE camion plus maşinile vândute local. Bogdan mirică, effecteurs «la Volan»: E o Mare întrebare, mi-o Pun şi eu.

Recunosc că vestea asta a venit aşa, PE neaşteptate. UZINA de la Craiova este pregătită să producă în moment acest modele de clasă Mică. Ford EcoSport, modelul Care se produire în prezent la UZINA noastră DIN Craiova este un SUV de clasă Mică. Aşadar, vorbim despre o brokeraj a unui modèle de clasă Mică, un unui modèle de segment B. este foarte probabil să Vedem tot un asemenea Model, un modèle MIC de oraş. Ford PE America au bulit masinile MICI, daca te uiti atent vezi ca mai sunt o Gramada de forduri F250 de prin` 90 soins MERG foarte bine. Un camion de vandut fost cel mai bine. Dodge au la RAM-UL Care se vindea bine, Dar acum e marque separat. De cand au EcoBoost PE F-Series au vandut la greu si Lumea e multumita de ele. 15,000 de persoane Lucrezia la Grupul Dacia-Renault-Nissan unde capacitatea de producție în 2017 a fost de 6 ori mai mare decat cea de la Ford. 313,000 de mașini au ieșit PE porțile fabricii de la Mioveni anul trecut. UZINA Ford de la Craiova va angaja, pana la sfarsitul lui iulie, 976 de persoane pentru productia noului modèle EcoSport, care va incepe in toamna acestui an, premierul Sorin Grindeanu, Care a vizitat vineri Fabrica de autoturisme, spunand ca «este foarte important ca marile companii mondiale sa gaseasca dans Tara Noastra un mediu atractiv «.